Jdi na obsah Jdi na menu
 


Základová deska

1. 4. 2007

Obrazek

Obrazek

Hrabání pasů moc dobře nezačalo...máme nekamarádskou zem. Bagr jednou hrábnul a vše se sesypávalo zpět do jámy. Kamenitá drolící se zem...bagr musel nasadit 60 lžíci jinak bychom měli místo 80 čísel 1 metr. :-(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rychle jsme pasy zalily betonem, jinak případný déšť by bylo dílo zkázy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tohohle půleného ztraceného bednění tam bylo na paletě hafo,víc než by ho oficiálně na paletě podle letáku mělo být...přiznám se, že jsem ho neunesla.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zde v této fázy, kdy jsme zalévaly nekonečné dno ztraceného bednění, bych chtěla dát veškeré poděkování účastníkům akce, kteří s námi makali až do tmy.

Dík Šustíku, Dane, Tome, Taťko !!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I tato víkendová akce, kdy jsme zaváželi desku hlínou a hutnili, byla fyzicky velmi náročná a zůčastnili se jí věrní a stateční kamarádi sousedi, kteří s námi opět makali až do večera. Zase chci poděkovat Šustíkovi a jeho škodovce, Seznamovi, Pepíčkovi, Tomovi, Majklovi. Dík kluci !!!

ObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

Pokračujeme penetrací a izolací...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pokračování v příspěvku Zdění domečku...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE: ztracené bednění

(Re:Janča, 25. 9. 2009 12:13)

Ahoj,tak samozřejmě je to kvůli velkému převýšení, které dělá na délku domu 13,2 asi 1,5-2 m ono se to z těch fotek totiž nezdá, ale svah tam máme. Také se bojíme, aby nám v budoucnu z pole nad námi nevlítla voda do domku při trvalých deštích....už jsme se dvakrát přesvědčili, kolik tam protéká z pole vody...a potopy jsou čím dál častěji.Až budeme dělat zahradu představuji si to potom nějak takhle-moc se mi to líbí -viz.odkaz
http://sarkaakamilmalkovi.rajce.idnes.cz/Inspirace_do_domecku/#0c2cdfc0.jpg
http://sarkaakamilmalkovi.rajce.idnes.cz/Inspirace_do_domecku/#0c13d299.jpg

ztracené bednění

(Janča, 24. 9. 2009 22:06)

Ahoj chystáme se na stavbu základů a budeme trochu zvedat domeček (potok vedle pozemku) ale jak vy ho máte zvednutej tak to tolik nebude, můžu se zeptat z jakého důvodu máte tak vysoké základy? Předem děkuji. Janča

kámen??

(Ivan, 26. 12. 2008 21:16)

cena za komplet základy je dobrá.
Jenom jsem nepochopil ten kémen, vna prvních fotkách jsem ho viděl jen tak nasypaný a zalévaný betonem-tak to je určitě špatně,trochu bych se bál oslabení a praskání!!
Bednící tvárnice jsem řešil již několikrát,asi vyjde líp nakoupit dřevo a zašalovat-potom je kvalitní vrchní část základu/celistvost/ a né přerušování bednícíma tvárnicama.

Nezapomeňte obvod stavby-základy zaizolovat izolací/extr.polystyren/ cenu mám super.

Tak to je lácí

(Camille, 16. 9. 2008 9:53)

nechápu dotaz..bohužel..
" Udeláte my to za 130 tisíc?ja si myslým že ješte na tom aj vydeláte. Prosím odpovězte ,prozože sme měly nabídky od 150.tis.ů"

Tak to je lácí

(STEFAN, 15. 9. 2008 20:56)

tak konečne vým jak ušetřit. Potřebuji postavit domeček 7 * 10 m .tak my to vychazí asi na polovinu vašeho domku. Udeláte my to za 130 tisíc? ja si myslým že ješte na tom aj vydeláte. Prosím odpovězte ,prozože sme měly nabídky od 150.tis. Dekuji STEVE