Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak po dlouhé odmlce...

1. 2. 2011

Tak se hlásím po dlouhé době...co nového? Ve sportce jsme nevyhráli, takže hlemýždím krokem postupujeme se stavbou dále...Teď v zimě se toho v domečku "když netopíte" udělat moc nedá. Takže co jsme udělali od minulého příspěvku.

Firma OKNOSTYL nám namontovala vnitřní parapety a vyměnila po dlouhých útrapách dveřní výplň perito. Snad zase alespoň dva roky vydrží :-) Jinak parapety jsou moc pěkný, akorát je ještě musíme na jaře zapravit. Takových drobností, dodělávek nás čeká nepočítaně. Např. snížení futer, krerá místo 203 cm máme 215 cm, takže bychom museli mít atypické vnitřní dveře + obložky a ty po mých zjištěních stojí jednou tolik to samé co ty dveře normálně stojí. Takže je budeme snižovat. Zedníci si ušetřili práci když stavěli hrubou stavbu a nás to teď bude stát zbytečné peníze navíc. No co můžeme dělat. Zpět už to nevrátíme.

Také jsme si zakoupili krbovou vložku a to BEF START 7 AQUA od firmy www.nejenkrby.cz za perfektní cenu. Normálně stojí vložka přibližně 25.640 a oni mi ji nabídli za 22.750 Kč. Firma byla velmi vstřícná a pohotová. Vše v pořádku dorazilo. Takže mohu jen doporučit.

Teď ještě objednám ponorné čerpadlo, tlakovou nádobu a až se oteplí, můžeme zapojit vodu a topení a pokračovat dále.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář